ČlánkyMagazín

Soutěž: Vyhrajte dva vstupy na Brněnský masakr motorovou pilou s Crude SS a Zex

V sobotu 21. května se brněnský klub Eleven stane pro spoustu punkerů druhým domovem. V rámci akce Brno Chainsaw Massacre Vol. 1 zde zahraje švédská kultovní crust/hardcore kapela Crude SS, která opět obráží světová pódia. Doprovodí je kanadští Zex, kteří umně míchají ostrovní 82 punk s americkým street-punkem, pražští frajeři Just War, domácí BOY a také tajemní oldskůlaři Godot Youth, ve kterých najdete členy Bad Age, Aliusterra a Rapsod. Voltage Records, kteří vydali re-press sedmipalce Who’ll Survive od Crude SS, vám dávají možnost vyhrát jeden ze dvou volných vstupu na tento koncert.

Stačí odpovědět na soutěžní otázku:

„V jakém roce vznikla švédská banda Crude SS, která na Brno Chainsaw Massacre Vol. 1 zahraje?“

Odpovědi s celým vaším jménem posílejte na soutez@kidsandheroes.com do čtvrteční půlnoci, do předmětu uveďte Crude SS. Výherce vyhlásíme v pátek 20. května.

[youtube id=“wTJJLrE1VPQ“ width=“620″ height=“360″]

Danny

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Související

Back to top button