NovinkyZahraniční

Soft Kill mají nový singl. Vystoupí konečně i u nás

Americká postpunková, lehce synthwave, kytarová kapela Soft Kill vydala oboustranný singl. V nové sestavě Nicole Colbath, Shaun Durkan, Conrad Vollmer, Daniel Deleon a Tobias Grave se EP vydává směrem přímočarých melodií a aranží, které by někdo mohl označit jako kombinaci pop punkových postupů v temném kabátě.

Není to flitro-děrovaný kabát s dírami na bradavky v šatníku MGKellyho, ale poctivá temná emárna, která svůj původ a žánr posouvá, a experimenty její tvář nijak nedeformují.

Kapela slibuje na podzim letošního roku nové, už šesté album. Na detaily se zatím čeká.
Zmíněné letošní EP níže.

Dobrá zpráva, nejspíš ta, kvůli které někteří tento článek rozklikli, je ta, že 7. 6. se v Kasárnách Karlín představí zmíněná portlandská partička společně s neméně zajímavou akvizicí Choir Boy. Čistá gothic romaňtárna pro beznadějné případy se zanícenýma sychrhajckama v uších.

Celou akci začne dívčí alternativní postpunková čtveřice GHUM.

G.Zs

Jsem přímý potomek Ježíše Krista z paralelního vesmíru, ve kterým je Ježíš záporák, který vymyslel punk už 200 let před Kristem, a ve kterým není Chuck Norris mužem, ale pastelkou, která obsáhne celé barevné spektrum. Ale nikdo ji nepoužívá. Kde členové kapely ABBA jsou ve skutečnosti tajný drogový kartel a kde Jirka Kára je ministr financí Spolkové republiky SS Division.

Související

Back to top button