NovinkyZahraniční

Sledujte Black Lips a jejich růžový gang v novém videoklipu

Black Lips, hejsci z Atlanty, před pár dny vypustili do světa novinku Underneath The Rainbow. Svou sedmou řadovou desku přivezou 21. května představit i do Prahy a možná sebou přibalí i vypečený bonus. Tím je čtvercový flexi disk, který obsahuje nový song Nightmare Field, ke kterému kapela natočila veleúchylný videoklip. Ponořte se do světa motorkářů Pink Angels a užijte si trochu pařížské romantiky.

V limitovaném boxu, v rámci kolaborace s oděvní značkou April77, můžete zakoupit i ikonickou vestu, kterou mají v klipu Black Lips na sobě. Jeden ze sta boxů, který obsahuje kromě vesty a flexi disku i originální plakát, můžete objednávat zde.

[youtube id=“ZW8HZ4LTEUQ“ width=“620″ height=“360″]

Danny

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Související

Back to top button