Pozvánky

Skindred v létě nadchli Mighty Sounds, v únoru přijedou do Prahy

Kapela Skindred, která v červenci na festivalu Mighty Sounds potvrdila, že její hvězda letí strmě vzhůru, přijede do Prahy. Vystoupení, jež patřilo k nejvyzdvihovanějším z celého ročníku, si Skindred před českým publikem zopakují 6. února 2014 v Lucerna Music baru.

Velšani Skindred se ve své tvorbě opírají o základy v podobě fúze heavy metalu, alternativního rocku, punk rocku a reggae. Jakkoli se to dnes zdá nemožné, do hudby hlavně přináší originalitu, okořeněnou velkým sebevědomím. Kromě zmíněných žánrů lze v jejich tvorbě zřetelně rozeznat i dancehall, jungle, dubstep, hip-hop nebo ska. Velký kus práce během živých vystoupení odvádí charismatický frontman Benji, který střídá polohy hlasu charakteristické pro heavy metal s jemnými reggae nápěvy, jako by se jednalo o tu nejpřirozenější věc na světě.

Kapela v únoru přiveze do Prahy nové album Kill The Power. Z něj už nyní fanouškům nabídla singl Ninja, jenž naznačuje, že se naživo máme na co těšit. Vstupenky na koncert jsou k dostání od 24. září za 450,- Kč v předprodejních sítích Eventim, Ticketportal a Ticketpro, nebo od 30. září za 420,- Kč v pokladně Lucerna Music baru a v obchodě Crossphere.

[youtube id=“LuC3n7brNmo“ width=“620″ height=“360″]

Související

Back to top button