NovinkyZahraniční

Ska-punkerům Prosecution vypomohl v novém songu basák Anti-Flag

Koncem února vyjde nové album německým ska-punkerům The Prosecution. Words With Destiny, jak se novinka bude jmenovat, vyjde u Long Beach Records a naváže tak na dva roky starou desku At The Edge Of The Day. První ukázkou z chystané nahrávky je písnička A New Sensation, ve které si vokální part vystřihnul Chris#2, basák z Anti-Flag. Na videoklip se můžete podívat pod článkem.

The Prosecution jste mohli vidět na loňských Mighty Sounds a znovu se představí pražskému publiku 9. dubna v klubu Cross. A ještě dodáme, že Anti-Flag jsou jednou z dalších ohlášených kapel na letošní ročník Pod Parou.

[youtube id=“NOw0G2j58II“ width=“620″ height=“360″]

Danny

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Související

Back to top button