NovinkyZahraniční

Ska-punk trochu jinak. Koukněte na nový klip Big Javy & Los Tenampa

Ne zas tak daleko na jih od texaských hranic se hraje ska-punk trochu jinak. Své o tom vědí Big Javy & Los Tenampa z mexického města Monterrey, kteří právě vypustili nový videoklip k písničce Cuantas Veces. Tu najdete na letošním EP Canciones Desde El Alma.

Big Javy & Los Tenampa fungují od roku 2012 a mají za sebou i účast na kompilaci Skanking In The Pit Vol.1 od Smelvis Records, vydavatelství kolem kalifornských Left Alone. Ještě jsme se úplně nerozhodli, jestli se nám písnička líbí, protože to místy až nápadně připomíná mexickou variantu čehokoliv z vydavatelství Česká muzika.

[youtube id=“DbniAPAfsY0″ width=“620″ height=“360″]

Danny

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Související

Back to top button