NovinkyZahraniční

Siberian Meat Grinder si pozvali skáčkaře Distemper do svého thrash rapu

Moskevské podzemí vyvrhlo skladbu, která zas o něco víc láme žánry. Siberian Meat Grinder, kteří mixují hardcore, thrash metal a rap, co jen to dá, si do písničky Fire In The Heart pozvali ska-punkovou legendu Distemper. A aby tohle spojení ještě více vyniklo, ve videoklipu k téhle kolaboraci se prohání skejtový veterán Pasha Sorokin a o baskeťák se perou dva handicapovaní sportovci: Alex a Kirill. Masakr!

[youtube id=“ku28_JN3kVY“ width=“620″ height=“360″]

O týden později Siberian Meat Grinder zveřejnili další videoklip, ve kterém tentokrát hostuje Vasya V z legendární ruské rock-hiphopové bandy Kirpichi. Nový song se jmenuje Style.

[youtube id=“2auWa5aCxtk“ width=“620″ height=“360″]

Danny

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Související

Back to top button