NovinkyZahraniční

Seznamte se s Motherfuckin‘ Motherfuckers, novou kapelou členů Bitch Queens a Hip Priests

Frontman a bubeník basilejských Bitch Queens se zavřeli na 24 hodin do studia s kytaristou a basákem londýnských The Hip Priests a výsledkem je debutová deska kapely Motherfuckin‘ Motherfuckers.

Bitch Queens a The Hip Priests spojuje letité přátelství, společné koncerty i společné nahrávky. Proto vznik Motherfuckin‘ Motherfuckers není úplným překvapením. Jejich první album ponese název MFFFMF, vyjde 30. března na dvanáctipalcovém vinylu a bude obsahovat sedm songů. Jedním z nich bude i cover Motherfuckin‘ Motherfuckers od Bored!, vy si zatím ale můžete pustit písničku Lower The Bar.

[youtube id=“-RHDqS-o3Fg“ width=“620″ height=“360″]

The Hip Priest už letos stihli vydat EP No Time Like Right Now a s Bitch Queens se zatím naposledy sešli v prosinci 2016 s covery na výroční Lemmyho sedmipalec. Bitch Queens zase vloni vydali velké album L.O.V.E. (recenze) a 15. 2. zahrají v pražském klubu Underdogs‘. Mrkněte se na jejich čerstvý videoklip Techno Is Dead.

[youtube id=“JjxppNW3ckc“ width=“620″ height=“360″]

Danny

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Související

Back to top button