Pozvánky

Save(d) skate. Zachráněný skatepark v Litoměřicích se pokřtí závody a hudbou

V sobotu 16. července oslavíme spolu s největšími jmény rapové scény otevření nového skatepark v Litoměřicích. Po sérii čtyři úspěšných ročníků SAVE SKATE se uskuteční jeho finální ročník, který je oslavou nového zrekonstruovaného skateparku pod Tyršovým mostem.

Historicky festival upozorňoval na tristní stav skateparku – letos poprvé budeme moci oslavit rekonstrukci a nové otevření, kterého se legendární skatepark v Litoměřicích konečně dočkal. Kompletní proměnu místního skatepark si vzalo pod křídla Mystic Construction, kteří vybudovali na severu Čech další klenot. 

Můžete se těšit na vybalancovaný line-up.Těžko říci, co se bude dít, když se na jednom místě střetne nejkontroverznější osobnost českého rapu James Cole a noví Divo Institut, kterým retrotechnoetnopunk vylézá z rakve, a do toho jim do mikrofonu spílá Johny Násilník. Na akci dále zahraje král českého skate trapu BELXCH a také nová hvězda taneční scény DJ Cigárko, kterého budete znát především z kapely Hello Marcel. Program doplní i místní ostřílená Explosive Crew se svým gramofovým setem ve složení DJ Paskvill, DJ Dave a DJ Shira. 

Nebude chybět ani dobré jídlo a pití. Návštěvníky čeká ještě Skate a BMX contest. Jezdci se letos mohou registrovat do 3 kategorií – Street, Best trick a Hippie jump. Třešničkou festivalu je loutkové divadlo v podání pražského alternativního loutkového divadla Televize Estráda, které překvapuje diváky nejen explicitním humorem, ale svou originalitou v prvé řádě.

Přijďte se sami přesvědčit odpoledne v sobotu 16. července v Litoměřicích, jak tohle dopadne.

Vstupné je dobrovolné.

Michaela Klocová

„Šéfová“. V Kids and Heroes od roku 2009.

Související

Back to top button