Cz/SkNovinky

Saints & Sinners vydávají sedmipalec, pokřtí ho tento víkend

Pražská Oi! kapela Saints & Sinners krátí čekání na svou druhou dlouhohrající desku dalším EP. Sedmipalec s názvem Keep Hold právě v těchto dnech vychází v Evropě pod hlavičkou KB Records  a v USA pod Longshot Music v nákladu 1000 kusů a několika barevných variacích. Jak tři nové songy zabalené v gatefold obalu budou znít, můžete zjistit v teaseru pod článkem.

Kapela má také v plánu repress své debutové desky Skinhead Times, která je v současnosti vyprodaná, formou picture disku. Své aktuální EP pokřtí Saints & Sinners v neděli 20. dubna v klubu Buben v pražské Myslíkově ulici. Partnerem ve zbrani jim budou němečtí Non Klischee.

[youtube id=“bk1sVD3SoHs“ width=“620″ height=“360″]

Danny

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Související

Back to top button