CDRecenze

Saints & Sinners – Skinhead Times

Po brzy vyprodaném EP Our City vydává pražská skinhead kapela Saints & Sinners své debutové album s názvem Skinhead Times. I k nám do redakce dorazil jeden testovací kousek.

A musím hned na začátku napsat, že jsem byl velice mile překvapen. Hned úvodní pecka Skinhead 4 Life, kde si jako host střihnul vocál Sucker (Oxymoron), je slušně nakopávající a lepší rozjezd si deska nemohla přát. Další kousek Last Of The Gang už můžete znát z EPčka Our City, i na něm se představí host, kterým je kanadská zpěvačka Jenny Woo. Následuje hit za hitem a opravdu všechny písničky jsou více než dobré. Texty se točí okolo klasických skinheadských klišé, ale co, vždyť to máme rádi. Tak snad jen napovím názvy songů – Working Class Kids nebo Voice Of The Streets. Na desce se najde i jeden cover s názvem Too Much Pressure od The Selecter. Možná jen škoda, že nových songů je na CD jen devět a zbylé tři již najdete na Our City, ale pokud na vás EPčko nevyzbylo, určitě ty tři songy uvítáte.

Deska Skinhead Times, stejně jako EP Our City, vyšla u německého KB Records, a mě už nenapadá nic jiného než jí popřát stejný osud, který potkal Our City.

Tracklist:

01. Skinhead 4 Life (feat. Sucker)
02. Last Of The Gang (feat. Jenny Woo)
03. Mr. Know It All
04. Working Class Kids
05. Raise Your Glass
06. Voice Of The Street
07. Wake Up
08. Stick Together
09. Too Much Pressure
10. Life Goes On
11. Our City (Bonus Track)
12. My World (Bonus Track)
[youtube id=“EqlYwaRRDTU“ width=“620″ height=“360″]

Hurvy

Amaterský "hudební publicista", kterému to už skoro deset roků prochází... ;-)
Back to top button