NovinkyZahraniční

Rok návratů nabírá na obrátkách. Underoath přivezou novou řadovku i do ČR

Fearless Records chytlo hodně velkou rybu. Kapelu, která definovala celou generaci post hardcoru – Underoath.

Underoath se vrací v sestavě před rozpadem, s původním členem Aaronem Gillespiem za bicíma. Nová v pořadí osmá deska bude mít název Erase Me, vychází 6. dubna a tohle je první video singl.

[youtube id=“WlDVOIO1rIA“ width=“620″ height=“360″]

Kapela chystá návrat i na pódia a ukáže se i na českých prknech, co znamenají post hardcore, konkrétně ve čtvrtek 28. června na Aerodrome festivalu.

Underoath je americká post-hardcorová kapela z Tampy, ze státu Florida, založená v roce 1997. Z původních členů nezbyl nikdo až na bubeníka a melodického zpěváka Aarona Gillespiea, kterému v době vzniku kapely bylo čtrnáct let. Kapely se vždy hlásila k silným křesťanským kořenům, ale nikdy nebyla nikterak ortodoxní. Biblí se nechávali dle svých vlastních slov spíše inspirovat než omezovat. V kapele se vystřídalo velké množství muzikantů a během jedenácti let vydali sedm studiových alb. Poslední albový zářez z roku 2010 Ø (Disambiguation), už byl bez Aarona, který v té době z kapely odešel, aby se věnoval jinému projektu, kapele The Almost.

Foto: Alexey Makhov

G.Zs

Jsem přímý potomek Ježíše Krista z paralelního vesmíru, ve kterým je Ježíš záporák, který vymyslel punk už 200 let před Kristem, a ve kterým není Chuck Norris mužem, ale pastelkou, která obsáhne celé barevné spektrum. Ale nikdo ji nepoužívá. Kde členové kapely ABBA jsou ve skutečnosti tajný drogový kartel a kde Jirka Kára je ministr financí Spolkové republiky SS Division.

Související

Back to top button