Pozvánky

Řecký post-rock Their Methlab po tříleté pauze zpátky v ČR

Their Methlab – řecká post-rocková instrumentální senzace očarovala české posluchače již v roce 2019 a od té doby se tato trojice snaží dostat zpět. Bohužel dva pokusy o uspořádání tour narušila pandemie covidu, ale letos na podzim se fanoušci konečně dočkají, a to navíc ve skvělém prostoru Kasáren Karlín. The Ultimate Tour je tady!

Their Methlab se svým debutem The Last Second pronikli ihned do řeckého psychedelického pantheonu mezi skupiny jako 1000mods nebo Villagers of Ioannina City a od té doby jsou ve své vlasti jednou z nejúspěšnějších řeckých skupin tohoto žánru. O tom vypovídá i to, že si dokázali zahrát po boku mnoha ikonických skupin moderního psychedelického rocku, jako například Jakob (NZ), Toundra (ES), Elder (USA) nebo Samsara Blues Experiment (DE). Do Prahy přijedou v rámci svého podzimního turné se svým posledním EP Apocalypse 82.

Their Methlab na jejich pražské zastávce doprovodí berlínská progressive metalová skupina Bipolar Architecture, a domácí psychedelici Olaf Olafsonn and the Big Bad Trip se svým akustickým setem k albu Seleonopolis.

Pražská zastávka The Ultimate Tour se uskuteční ve čtvrtek 24. listopadu v Kasárna Karlín. Vstupenky budou k dostání pouze na místě za 350 Kč.

FB EVENT

Související

Back to top button