NovinkyZahraniční

Rancid zveřejňují další song z nového alba, vychází už příští měsíc

Do vydání nového alba kalifornských punx Rancid zbývá něco přes měsíc a parta kolem Tima Armstronga dává do placu čtvrtou ukázku z desky Honor Is All We Know. Ta se jmenuje Face Up a poslechnout si ji můžete pod článkem. Deska vyjde jak na CD, tak na zeleném nebo žlutém vinylu. Některé verze budou obsahovat i exkluzivní limitovaný sedmipalec, na kterém naleznete dva další, dosud nevydané songy.

Poslední deska Rancid Let The Dominoes Fall se dostala na jedenácté místo žebříčku prodejnosti magazínu Billboard. Celosvětově pak tahle kapela prodala celkem víc jak čtyři miliony kopií svých desek. Jak to bude s jejich říjnovým albem Honor Is All We Know, můžete ovlivnit i vy v rámci předprodeje.

[youtube id=“jis-9dIFg5Q“ width=“620″ height=“360″]

Danny

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Související

Back to top button