NovinkyZahraniční

Rancid vydávají v říjnu novou desku, poslouchejte první tři ukázky

Když 28. září zveřejnili kalifornští Rancid obal nové desky včetně tracklistu, většina lidí si dělala srandu: teď ještě ty songy nahrát. Jenže dnes už je jasné, že nové album s názvem Honor Is All We Know vyjde 27. října v kolaboraci labelů Hellcat a Epitaph a můžete si ho předobjednat zde. Deska bude obsahovat čtrnáct songů a jedna z verzí bude obsahovat i limitovaný sedmipalec s další dvojicí nových písniček.

Ve videu pod článkem si můžete poslechnout tři nové songy: Collision Course,  Honor Is All We Know (kterou už nahrál Tim Timebomb se svými kamarády) a Evil’s My Friend.

[youtube id=“9SCF1zbsBfU“ width=“620″ height=“360″]

Danny

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Související

Back to top button