Cz/SkNovinky

Punkrockoví Rabies přichází s novým klipem a míří na tour do Jižní Ameriky

Jako kdyby jedna virová pohroma nestačila, Jižní Ameriku čeká ve druhé polovině března epidemie vztekliny. Abychom byli přesní a vyhnuli se další vlně vykupování sámošek a lékáren – Rabies vyrážejí na turné, tentokrát na odvrácenou stranu polokoule. A kromě toho mají nový videoklip.

Po loňském výpadu do země vycházejícího slunce a báječných koncertech pro fans v Tokiu, Nagoji a Hikone se parta z Vysočiny nebojí odfajfkovat další kontinent, kde za podpory místních kapel odpálí šňůru v peruánské Limě, následuje dvojka koncertů v Chile a nejvíc parties kluci odehrajou v argentinském Buenos Aires a okolí.

Vyvezou s sebou i několik nových písniček, co se jim v repertoáru po boku stále aktuální desky Anarkids rozhodně neztratí – jednu z nich si můžete poslechnout na odkazu níže.

Říká se, že temperamentní jihoamerická scéna dokáže ocenit, když k nim přijede dobrá muzika, tak až se Rabies vrátí domů, můžete se jich osobně zeptat, jaký to bylo. Třeba 16. 6. v pražském Rock Café, kde budou otevírat večer legendám z Lagwagon. Nebo na beach stagei srpnových Punk Rock Holiday ve Slovinsku. Anebo sledujte jejich Instagram, kde by se trocha těch letošních zážitků měla průběžně objevovat. Přijít letos do styku se vzteklinou může bejt nakonec dobrá zábava!

[youtube id=“MchnX8_VoSM“ width=“620″ height=“360″]
Foto: Vojta Florian

Michaela Klocová

„Šéfová“. V Kids and Heroes od roku 2009.

Související

Back to top button