Pozvánky

Punk rock vs. reggae/ska/soul? Doražte se podívat, jak to může fungovat

V sobotu 7. prosince proběhne na „Půlce“ akce, kde je rozhodně na místě slovo Unity. Představí se na něm punkrockoví Kung–Fu Girlz  z Prahy, Cirguz z Mělníka a after proběhne pod taktovkou pánuFat And Dread Stereo, takže čekejte to nejlepší ze ska/reggae a soulu. Co všechny zúčastněné spojuje? Rozhodně podpora kampaně Good Night White Pride a žádná tolerance k rasismu!

Chtěli bychom, aby tahle scéna fungovala víc pospolu, a ne aby si každý jel jen to svoje, a proto chceme dál dělat multižánrové akce a vydávat desky, kde se budou potkávat kapely různých stylů. První vlaštovkou byla kompilace na podporu kampaně Good Night White Pride Our Music, Our Scene, kde mají Kung–Fu Girlz dvě skladby.

„Kluky z Cirguz jsme si pozvali jednak proto, že jsou to naši kamarádi a jednak proto, že se nám líbí hudba, kterou dělají a mají na věc podobný názor jako my. Vystoupili s námi vystoupili již na několika akcích, např. na koncertě v rámci akčních dnů okolo anarchistického 1.máje 2012,“ říkají Kung–Fu Girlz.

Živá hudba musí končit ve 22:00, takže dorazte včas, ať vám nic neuteče. Pořadí kapel nebudeme zveřejňovat, abyste dorazili na začátek a ne „jooo, ty hrajou od devíti, takže tam přijdu ve třičtvrtě“! Vstupné je jako vždy dobrovolné a začínat se bude v 8 hodin.

Facebook event

[youtube id=“GzVwmc2ktxU“ width=“620″ height=“360″]

Související

Back to top button