Pozvánky

Psychobilly girl power! Bloodstrings a Kitty In a Casket v pátek v Bubnu

Pozor, pozor! Do Prahy se řítí horror express z Vídně a maschinenführer je sličná Kitty s trochou té krve na rukou. Její pop-punk-psychobilly kapela Kitty In a Casket vznikla v roce 2008 a od té doby vydala tři řadové desky, z nichž především průlomový debut Horror Express, nacpaný hity jako Bride Of a Monster nebo Moonlight Massacre, sklidil příznivé reakce napříč psychobilly scénou. Nechybí jim nadhled a především dívčí pohled na romance s masovými vrahy a nemrtvými mrtvými. Momentálně se Kitty chystá do studia, aby na začátku příštího roku vydala nové album, které naváže na dva roky starou desku Bittersweet. Nejbližší zastávkou horror expressu je ale ladies night v Klubu Buben 4. září, protože druhou bandou na tomhle psycho večírku jsou The Bloodstrings z německých Cách.

[youtube id=“XiNMoiUM_ok“ width=“620″ height=“360″]

The Bloodstrings fungují od roku 2009 a mixují punkrock a psychobilly s velkým důrazem na hororové texty plné přiznaného klišé. Vede je zpěvačka Celina a v loňském roce vydali album Coal-Black Heart pod hlavičkou Undead Artists. A zatímco Kitty se svým něžným hláskem vyznává ze svých prvních zvrácených lovestory, Celina je protřelá barová femme fatale se sklonem ke kanibalismu.

Páteční večer v Bubnu patří psycho-holkám za mikrofonem, které nesvazují ortodoxní škatulky, ale monstra, která jim číhají v pokojíčku pod postelí. Afterparty diktuje DJ Gargoil, takže mňau, vy šmejdi!

KDY: 4.9.2015

KDE: Klub Buben, Myslíkova 8, Praha 2

Danny

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Související

Back to top button