Cz/SkNovinky

První vydanou deskou nového labelu Pushteek bude dvanáctipalec I am Pentagon

Z majestátních ostatků končícího tuzemského labelu Damage Done Records se rodí label nový. Dostal osobitý název Pushteek a právě teď stojí před vydáním desky s katalogovým číslem 01. Bude jím nové album tuzemských I am Pentagon.

Debut I am Pentagon Zdi nemluví vyšel před rokem a půl právě u Damage Done, a tak je vcelku logické, že novinka s názvem 265 vyjde u Pushteek. Z šesti avizovaných skladeb jsou venku dvě, které si můžete pustit. Album vyjde čtvrtý dubnový den a 8.4. ho I am Pentagon pokřtí na strahovské Sedmičce po boku Flowers For Whores a Lavra.

Vydáním 265 ale práce Pushteek rozhodně nekončí. Už teď se totiž chystá debutové EP pražských hardcorařů Decultivate.

Danny

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Související

Back to top button