NovinkyZahraniční

První ohlášené comebacky roku 2019: Bikini Kill a Jawbox

To, co se moc nečekalo, se ale hned na začátku roku 2019 zdá jako realita. I v letos čekejte nečekané comebacky. Bikiny Kill, památná holčičí punk rocková Riot Grrrrrl kapela z přelomu dvou posledních dekád. A Jawbox, u nás celkem opomíjená, jedna z prvních aternativ post noise hardcorových kapel, která byla inspirací pro současné kytarové kapely.

Zatím to u obou kapel vypadá jen na pár U.S. koncertů, ale víme, jak to dopadá. Každopádně se z popela zvedají formace, od kterých by to už ani nejskalnější fanda nejspíš nečekal. Hmmm. Tak kdo ví, čeho se letos ještě dočkáme. Třeba i těch Esmeq.

I v loňském roce se zpět mezi živé vrátila spousta takřka zapomenutých legend. Jen namátkou Satanic Surfers, Hot Snakes, Underoath nebo No Fun At All.

A co vy? Máte ještě nějakou kapelu, u které byste se rádi dočkali návratu?

[youtube id=“gBlLW5a_XZg“ width=“620″ height=“360″] [youtube id=“mZxxhxjgnC0″ width=“620″ height=“360″]

G.Zs

Jsem přímý potomek Ježíše Krista z paralelního vesmíru, ve kterým je Ježíš záporák, který vymyslel punk už 200 let před Kristem, a ve kterým není Chuck Norris mužem, ale pastelkou, která obsáhne celé barevné spektrum. Ale nikdo ji nepoužívá. Kde členové kapely ABBA jsou ve skutečnosti tajný drogový kartel a kde Jirka Kára je ministr financí Spolkové republiky SS Division.

Související

Back to top button