Cz/SkNovinky

První dlouhohrající. Jihočeští Marked As An Enemy představují novou desku

Meanwhile – tak se jmenuje nová nahrávka jihočeské metalcorové sestavy Marked As An Enemy. Svůj moderní zvuk a chytlavé postupy, kterými se kapela předvedla už na předchozích nahrávkách, na ní tahle sehraná čtveřice brousí jako diamant.

Celkem jedenáct hudebních nábojů vystřelila kapela do světa 24. listopadu. Skladby jako Ghosts nebo Any Life in Me už tou dobou ale v podobě singlů lákaly posluchače dlouhé měsíce. Meanwhile vznikalo v Sound Rapids Studiu pod dohledem Damiána Kučery ze Skywalker.

Přestože je Meanwhile první dlouhohrající deskou Marked As An Enemy, navazuje plynule na dvě předchozí EP Crossroads a Fire Find Me. Už na předchozích nahrávkách se Marked As An Enemy jasně profilovali jako jedni z nejnápaditějších domácích zástupců moderního, čistého metalcoru. A nová nahrávka to jen potvrzuje.

Naživo bude možné Meanwhile ochutnat na koncertní tour, kterou kapela absolvuje po boku Skywalker a Glad For Today. Zastávky jsou plánované v Liberci, Praze, Ostravě, Pardubicích a nakonec v domácích Budějovicích.

Související

Back to top button