Cz/Sk

PREMIÉRA: Poslouchejte debutovou desku Just For Being

Dalším úlovkem do naší rubriky Premiéra je exkluzivní stream první velké desky pražských Just For Being. Nahrávka s názvem There Is A Lie That Never Goes Out vychází na vinylu na Damage Done Records, najdete na ní 10 písní a nám je ctí, že vám je můžeme představit.

„Skladby vznikaly v nahrávacím studiu Ateliér pod vedením Damiána Kučery. Nahrávání probíhalo střídavě na Slapech a v Praze od března 2013 do prosince 2014, nejdříve jsme totiž uvažovali pouze o EPčku, ale nakonec vznikly přímo během nahrávacího procesu další skladby, a díky tomu jsme se rozhodli vydat plnohodnotné album,“ říká kapela.

Jakmile byly hotové pracovní nahrávky, začalo se řešit, jak a kde deska vyjde. Nakonec se podařilo vyjednat vydání u labelu Damage Done Records, kde v loňském roce vyšlo např. i debutové album Hanby. Deska byla pokřtěna 13. února v pražském klubu 007, na akci vystoupili také Kung-Fu Girlz a First Class Ticket (GER), přičemž od začátku ledna již byl na stránkách damagedonerecords.com spuštěn předprodej desky a triček, které navazují na grafický koncept celé desky. O design desky i merchandise se již tradičně postaral Luboš Vacke.

just for being

Album There Is A Lie That Never Goes Out vychází exkluzivně pouze na vinylech v nákladu 300 kusů: 100 kusů limitovaná edice modrého vinylu s černými cákanci a 200 kusů klasického černého vinylu. Desku je možné si na internetových stránkách labelu stále objednat, ale je třeba říct, že limitované verze už zbývá několik posledních kusů. Album bude k dostání s doprovodným merchem v následujících měsících na koncertech kapely a od konce února volně ke stažení na většině internetových profilů (bandcamp, bandzone) a k poslechu třeba i na Spotify nebo iTunes.

Michaela Klocová

„Šéfová“. V Kids and Heroes od roku 2009.

Související

Back to top button