Novinky

PREMIÉRA: Nová domácí heartland-punková kapela Supertesla debutuje prvním singlem

Seznamte se s kapelou Supertesla, čtveřicí beznadějných romantiků, která je stejně tak doma v Praze, jako v Brně. Kluci, kteří během svého života prošli kapelami jako Black Burley, Bombs From Heaven, Ňuňu nebo The Fialky už trošku zestárli, zamilovali se do Toma Pettyho, Bruce Springsteena a The Gaslight Anthem a u nás na webu premiérují svůj první singl – Náš starej Ford.

Základní kámen Supertesla byl položen letos v březnu na baru klubu Cross, kde právě probíhal koncert The Generators. Honza (Bombs From Heaven – zpěv, kytara) a Danny (ex-The Fialky – baskytara), si tu vyprávěli srdcervoucí příběhy a po několika hodinách je napadlo z nich pár zhudebnit. Co víc, tahle myšlenka je neopustila ani druhý den. Oslovili dva své kamarády, Kubu (Black Burley – kytara) a Martina (Ňuňu – bicí) a jelikož každý z nich věděl, co může čekat, nebyl důvod pro zápornou odpověď.

A tak tu před sebou máte Náš starej Ford, první písničku z těch, které Supertesla nahráli v brněnském studiu T Vision na začátku října. Svou koncertní premiéru odehrají Supertesla 9. prosince v pražském Bubnu a o den později se představí v brněnském Elevenu.

Související

Back to top button