Magazín

Premiéra: Kalifornští Neighborhood Brats dávají po pauze ochutnat z nového singlu

Po delší odmlce o sobě dávají vědět kalifornští punks Neighborhood Brats novým singlem, který vyjde zanedlouho u Taken By Surprise, a kapela zároveň vyrazí na evropské turné. A nám je ctí, že jsme jeden ze tří serverů, kde si můžete poslechnout první novinku Night Shift.

Neighborhood Brats vznikli v Bay area a odráží v sobě atmosféru tamních mejdanů, pokrytectví punk scény i kolem zuřící gentrifikace. Založeni zpěvačkou Jenny Angelillo a kytaristou George Ragrem, natočili svůj skvělý debut po pouhých pěti zkouškách. Bez nejmenších skrupulí a přímým tahem na branku, které se stali součástí jejich divokého koncertního projevu.

Po několika letech koncertování, objíždění squatů a vydání LP Recorvery přišel počátkem roku 2015 čas na pauzu a načerpání nové energie. V roce 2016 se Neighborhood Brats rozhodují pro návrat, a to nejen na pódia, ale i ke svým kořenům a do nahrávacího studia. Kapela se prořítila americkým západním pobřežím a Evropou, kde se ukázalo, že tvůrčí chemie mezi Jenny a Georgem funguje více než kdy dříve. Sestava je doplněna o bubeníka Gabe Katze a basáka Tony Teixeira, se kterými vzniká nová nahrávka. Tou bude sedmipalec Night Shitf vycházející u Taken By Surprise, ze kterého si můžete nyní poslechnout exkluzivní premiérou první ukázku.

[youtube id=“4fqT-R2FC9A“ width=“620″ height=“360″]

Martin Suicide

martinsuicide (at) kidsandheroes.com

Související

Back to top button