Magazín

PREMIÉRA: Brněnská garážovka Ňuňu vydává debut, je tu první singl

Ňuňu, brněnská garážová naděje, vydá 25. února debutovou desku Poslouchám Ňuňu a Kids And Heroes Magazine má tu čest přinést v premiéře první singl.

Vznik Ňuňu se datuje do roku 2013 a za čtyři roky existence si kapela vydobyla na lokální scéně pověst energické trojice s jasnými názory a svérázným smyslem pro humor. Za sebou mají Ňuňu několik neucelených nahrávek, album Poslouchám Ňuňu je první oficiální release v historii kapely. Album vyjde na flash disku v podobě náramku.

Písnička Bezďák, která je prvním singlem z desky, vznikla stejně jako zbylých osm songů v brněnském studiu Indies pod dohledem Janka Růžičky. Ňuňu svůj dlouhohrající debut pokřtí v sobotu 25. února na brněnské Flédě.

Danny

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Související

Back to top button