Pozvánky

Pražští indie rockoví snílci Adventures rozezní plzeňské Divadlo pod lampou

Adventures se v legendárním plzeňském klubu Divadlo pod lampou objeví v sobotu 24. září. Support zajistí plzeňští ILL Fish a o DJ afterparty se postarají Tony Rocky Horror Vinyl Show. Tato pestrá kombinace interpretů ručí za divokou sobotní noc a vypečený večírek.

Abychom si přiblížili, jak bude koncert znít – pro pražské Adventures je škatulka indie rocku trochu malá. V jejich zvuku najdeme elementy mnoha dalších žánrů. Máte rádi moderní soulové kapely, jako jsou Men Of North Country nebo New Street Adventure? Mohli byste si přijít na své – Adventures nezapřou výlety do soulových vod. Svou zasněností mají zároveň blízko i k shoegazovým a dreampopovým náladám. Venku mají sice zatím jen jeden klip a to k písni Split Ends, avšak s napětím očekáváme premiéru klipu druhého a zároveň i další materiál.

Plzeňská rocková skvadra ILL Fish se na scéně pohybuje už bezmála dvacet let. Od boje o přízeň publika v soutěžích v čele s Múzou přes vydávání alb a točení klipů až po koncertování a personální změny – ILL Fish se nevzdávají a valí se dál. Tentokrát jejich rocková smršť zavítá do Lampy a bude krýt záda pražským Adventures.

Celý mejdan uzavře nahoře u baru svérázné duo Tony Rocky Horror Vinyl Show se svým výběrem desek, zahrnujícím širokou škálu žánrů i časových úseků hudby. Možná bude blues nebo rock’n’roll, taky trocha soulu a hodně punku, třeba zazní osmdesátkové párty vypalovačky a agresivní new wave. Kdo ví, kam nás Tony Magor Vrtačka a George Horror na svých výletech do fantazie vezmou tentokrát.

Cena vstupenek v předprodeji: 200,- Kč

Vstupenky: goout.net/cs/listky/adventures+ill-fish/qmmo

Událost: https://www.facebook.com/events/604665321295419

Tony Youngfield

Sometimes antisocial, always antifascist. Sailor of rock'n'roll since 2007, journalist since 2013. DJ Tony Looney Drill since 2018. You have no right to know anything more about me.

Související

Back to top button