NovinkyZahraniční

Pražská Oi! parta Aculeos servíruje videoklip a loučí se se zpěvákem

Kapela Aculeos vydala svůj druhý klip z nové desky Stay Rebel, Stay Sharp. Tu budou křtít v sobotu 25. listopadu na pražské Sedmičce, za účasti slovenské kapely Municia a domácích Punto D’Onore.

Aculeos po předchozím klipu Proti proudu přicházejí se songem Polizia Merda. V tom se, jak název napovídá, vyjadřují k policejnímu aparátu. Při tvorbě písně Aculeos zúročili dobré vztahy na italské scéně a přizvala si na pomoc zpěváka Eugenia ze známé turínské kapely Bull Brigade.

[youtube id=“ppcytpGlmrg“ width=“620″ height=“360″]

Ve videu se objevují záběry, které kapela pořídila při návštěvě Říma, kde hrála na začátku letošního roku. Klip i desku si Aculeos vydali i natočili čistě DIY.

Křest desky proběhne v sobotu na Sedmičce a objeví se na něm spřízněné kapely Municia, která v současné době prožívá vrchol kariéry, a Punto D’Onore, kteří nedávno přišli s první studiovou nahrávkou na splitku s německou kapelou 3 Skins.

Koncert bude zároveň posledním v České republice, na kterém se Aculeos objeví s původním zpěvákem, odlétajícím poznávat druhou stranu planety. Vůbec poslední koncert v současné sestavě odehraje kapela v Hamburku na začátku prosince.

Související

Back to top button