Cz/SkNovinky

Prague Conspiracy vypouští první videosingl z připravované desky

Pražská rocková kapela Prague Conspiracy vydává nový singl s názvem Times Like These. Píseň je první vlaštovkou z nově připravovaného studiového alba Inner Game, které kapela vydává letos v březnu. Nová píseň Times Like These má také vlastni videoklip, ve kterém diváky nechává nahlédnout do nahrávacího procesu připravovaného alba.

Nová skladba kapely Prague Conspiracy, která na české hudební scéně působí od roku 2010, vznikala stejně jako její videoklip na usedlosti na Vysočině. Tam měla kapela společně s producentem celého nového alba Yardou Helešicem absolutní klid na práci. Jak říká o novém skladbě a videu baskytarista Matěj Vašků: „Klip zachycuje atmosféru, která panovala během natáčení desky. Skládá se z momentek ze studia, záběrů z dodávky během cest na koncerty, které jsme v tu dobu absolvovali, i ze samotných koncertů. Vše je autentické a upřímné. Prostě jsme to my, lehce obnažení, jen v teplákách a s gumičkou ve vlasech. Sem tam i sranda je.“

[youtube id=“TtFNeYaDWRg“ width=“620″ height=“360″]

Nové album bude obsahovat celkem 10 skladeb, na kterých se autorsky podílela celá skupina. „Naše nadcházející deska je věcí, která nám dělá v poslední době velkou radost. Věříme, že se bude líbit nejen nám, ale hlavně fanouškům na koncertech. Ti jsou totiž to, co nás na hraní baví nejvíc. Jakmile jsme na podiu, užíváme si to,“ říká o novém albu baskytarista Matěj Vašků.

Datum oficiálního vydání desky Inner Game je 16. března 2016. Fanoušci ji najdou na pultech obchodů Bontonland a na všech dostupných streamingových službách. K dispozici bude také na webu kapely. Křest alba proběhne 27. dubna při koncertu v Lucerna Music Baru v Praze.

Související

Back to top button