Cz/SkNovinky

Prague Conspiracy opouští zpěvačka, kapela bude pokračovat dál

Po šesti letech v kapele Prague Conspiracy opouští její řady Aneta Galisová. Po dvou albech a stovkách odehraných koncertů s kapelou bude Aneta nadále pokračovat v hudební dráze pod svým jménem Aneta Galis.

„Jsem moc vděčná za tuto životní příležitost a rozhodnutí opustit kapelu nebylo lehké. Ale užívám si nyní doslova jiné plody života. Těhotenství je zatím nejkrásnější věc, která mě v životě potkala ale nekončím jen kvůli tomu. Rock‘n‘roll, Jack Daniels a omlácený zadek z D1 už není to, co mě činí šťastnou. Hudbě se ale určitě věnovat nepřestanu, dál píšu, dál zpívám a tvořím,“ píše na Facebooku.

Kapela si dá nyní zaslouženou pauzu a v létě se hodlá vrátit v plné síle. „Nebude jednoduchý jít dál bez Anety. Bude nám chybět nejen jako skvělý frontman, ale především jako kamarádka. Máme ale rock‘n‘roll v krvi, takže jedeme dál,“ dodává kapela.

Pro všechny fanoušky uspořádají Prague Conspiracy poslední koncert, který se bude konat 17. října v pražském klubu Futurum. Jako hosté vystoupí spřátelení Pub Animals a Criminal Collection.

[youtube id=“ctFyPpSQckk“ width=“620″ height=“360″]

Související

Back to top button