NovinkyZahraniční

Power punkové monstrum Drakulas znovu ožívá s druhou řadovkou

Drakulas, americká power punková superkapela seskládaná ze členů Riverboat Gamblers, Rise Against a dalších, podepsala Dine Alone Records a v roce 2020 vydá své druhé album.

Název alba a datum vydání jsou stále ukryty pod povrchem, ale víme, že album produkoval Stuart Sikes, který spolupracoval také s Riverboat Gamblers, Cat Power, Modest Mouse, The White Stripes a spoustou dalších.

Fashion Forward je název singlu a prvního videa ze zmíněné chystané desky, což je retro klip, díky němuž se Drakulas podívají na psychedelickou párty 60. let ve společnosti Andyho Warhola a Kennetha Angera. Dobrá volba pro píseň, která sama o sobě je dávkou vintage garážového punku.

Video se natáčelo na 16 mm, stojí za ním Vanessa Pla a obsahuje portréty herce Johna Busemana a komika Ryana Cownieho.

Kapela o novém klipu říká následující: „V konceptu naší nové nahrávky jsou písně příběhy, které se prolínají mezi arkádovým / porno divadlem a galerií hip artů provozovaných ambiciózním okultismem. Fashion Forward se zaměřuje na vůdce kultu ve stylu dekadentní alternativy podporovanou drogami, která je preambulí rituálu. Mnoho těchto rituálů zahrnovalo sex a teatrálnost audiovizuálního charakteru. Krátké filmy Kennetha Angera a Andyho Warhola byly velkou inspirací. Vyseděli jsme důlek u nekonečného množství všemožných experimentálních krátkých filmů, abychom získali nápady a nadýchali se tou nejvěrohodnější atmosférou.“

[youtube id=“uTI6KsQs6g8″ width=“620″ height=“360″]

G.Zs

Jsem přímý potomek Ježíše Krista z paralelního vesmíru, ve kterým je Ježíš záporák, který vymyslel punk už 200 let před Kristem, a ve kterým není Chuck Norris mužem, ale pastelkou, která obsáhne celé barevné spektrum. Ale nikdo ji nepoužívá. Kde členové kapely ABBA jsou ve skutečnosti tajný drogový kartel a kde Jirka Kára je ministr financí Spolkové republiky SS Division.

Související

Back to top button