Cz/SkNovinky

Poslouchejte ukázky ze split LP domácích Thalidomide a Empty Hall of Fame

Na PHR Records právě vyšla první vinylová deska letošního roku, split LP kapel Thalidomide a Empty Hall Of Fame s názvem Follow your leaders you small-minded Czech racist bastards. Celou ji můžete zdarma stáhnout nebo podpořit libovolnou částkou na bandcampu.

Nápad na společnou desku vznikl před téměř dvěma lety, když se kapelám pokazila společná dodávka cestou na koncerty a strávili spoustu hodin na polích někde u Mariboru. Právě teď se nápad změnil ve skutečnost a vychází společná split deska! Kapely není potřeba příliš představovat, ale pro pořádek: Thalidomide, dnes už matadoři politického hardcore punku v rychlejším tempu, a Empty Hall of Fame, kteří se dají označit za stálici hardcore scény s osobními texty ve středním tempu.

Poselství tohoto společného počinu vyjadřuje nejen obal desky, o který se postaral Roman, ale také myšlenky v textech, na kterých si obě sebranky zakládají. Deska vychází, jak jinak než u PHR, který má na triku už minulé nahrávky Thalidomide i Empty Hall of Fame.

Jak to celé dopadlo, můžete zhodnotit poprvé 9. ledna v legendárním klubu 007 v Praze na společném křtu, který je výjimečný také tím, že Thalidomide zde odehrají poslední koncert v současné sestavě a Empty Hall of Fame zase poslední koncert se stávajícím bubeníkem. Navíc se jedná o benefiční koncert na přímou terénní pomoc lidem někde na cestě do Evropy.

Thalidomide zároveň split doprovází videklipem k songu Knowledge is a perfect crime(think).

Související

Back to top button