NovinkyZahraniční

Poslouchejte ukázky z debutu Dead Cross, projektu členů Retox, Slayer nebo Faith No More

O Dead Cross jsme naposledy psali, když byli ještě čerstvou myšlenkou v hlavě bubeníka Davea Lombarda (ex-Slayer, ex-Philm, Suicidal Tendencies) a basáka Justina Pearsona (The Locust, Retox). 4. srpna vyjde Dead Cross debutové eponymní album, které kapela přibližuje dvojicí songů Seizure And Desist a Grave Slave.

Původního zpěváka Gabe Serbiana (mimochodem bývalého bubeníka Retox) vystřídal na sklonku loňského roku Mike Patton z Faith No More (který se s Lombardem sešel už před lety ve Fantomas) a přetočil vokály u kompletně hotové desky. Navíc dodal Dead Cross vlastní nové texty a výsledkem je deset maniakálních tracků, včetně coveru Bela Lugosi’s Dead od Bauhaus.

Debut Dead Cross vyjde ve spolupráci Pattonova labelu Ipecac Records a Pearsonova Three One G.

[youtube id=“WpdcT8kyP1U“ width=“620″ height=“360″] [youtube id=“9AEOzqUO3jw“ width=“620″ height=“360″]

Danny

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Související

Back to top button