NovinkyZahraniční

Poslouchejte ukázku z nové desky temných Nim Vind

Kapela Nim Vind, kterou dal dohromady frontman rozpadnutých Mr. Underhill Chris v roce 2004, vydává po pětileté tvůrčí odmlce své třetí album. To ponese název Saturday Night Seance Songs a vyjde 14. října na CD u KIN-Intune Music.

Tenhle zasněný kříženec Bauhaus a Shadow Reichenstein dává k poslechu dvě ukázky z nové desky. První Master Spider si můžete poslechnout pod článkem, druhá skladba Astronomicon je k poslechu zde. Astronomicon mixovala jedna ze zásadních postav hudební scény sedmdesátých let – Todd Rundgren – zakladatel kapely Utopia a producent nahrávek New York Dolls nebo Bad Religion.

[youtube id=“lu5hdhu97EU“ width=“620″ height=“360″]

Danny

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Související

Back to top button