Cz/SkNovinky

Poslouchejte smutné rozloučení brněnských Shipwreck s kamarádem i pódii

Brněnské akustické duo Shipwreck dalo k poslechu na bandzone svůj debut s názvem We Are On The Tracks. Další slova ze strany naší redakce jsou zbytečná. Kubo, odpočívej v pokoji.

„Ahoj kamarádi,

většina z vás to už jistě ví, ale s těžkým srdcem musím oznámit, že při cestě z našeho posledního koncertu v Bystřici nad Pernštejnem náš milovaný Kubík přišel o život. Prosím, zapalte za něj svíčku, věnujte mu vzpomínku. Všem nám chybí a chybět bude. Nepíšou se mi tyto řádky lehce… Kamaráde, odpočívej v pokoji. Jsem si jistý, že sleduješ naše kroky.

Ještě než se toto neštěstí stalo, tak jsme stihli dokončit naše album We Are On The Tracks. Abyste na Kubu měli další z mnoha krásných vzpomínek, pustil jsem tuto nahrávku ke stažení na náš bandzone profil.

Prosím, buďte na sebe opatrní, děkuju.

Za Shipwreck, Honza

Danny

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Související

Back to top button