NovinkyZahraniční

Poslechněte si první desku prastarých bohů Gwar s Blotharem za mikrofonem

Kultovní thrash punkový kabaret Gwar nahrál první řadovou desku bez svého duchovního otce Davida Brockieho, který se v roce 2014 předávkoval heroinem. Oderus Urungus byl nahrazen Blotharem – bohem, co je věčně sjetý crackem, nosí obrovskou sekeru, neproniknutelný štít a brání se vemenem. Blothara ztvárňuje Mike Bishop, který už s Gwar hrál v osmdesátých a devadesátých letech na baskytaru.

Nová deska Gwar má pořadové číslo 14 a vyšla pod názvem The Blood Of Gods u Metalblade Records. Label dává celou desku k poslechu a navrch přihazuje čerstvý klip I’ll Be Your Monster, plný typické nadsázky.

[youtube id=“k6lDMLlX_R0″ width=“620″ height=“360″] [youtube id=“6YFwkgR6Oss“ width=“620″ height=“360″]

Danny

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Související

Back to top button