Pozvánky

Portlandští hc punks Autistic Youth se zastaví v Brně

Autistic Youth (USA) + Catholic Guilt (A) + Rübänïskö (SK)

14. 2. Brno – Vegalité, Slovákova 10, Brno –  20:00

Kapela Autistic Youth hraje melodický HC/punk, který v sobě nezapře své rodné město Portland (temná nálada kapel Wipers, Red Dons), živočišnost Kalifornie (Adolescents) a dánský okázalý šmrnc (No Hope For The Kids). Zvonivá hra kytar, sborové chytlavé vokály a hlavně energie. Autistic Youth se za deset let trvání vrací již potřetí do Evropy, stylově s třetí novou fantastickou deskou Nonage, která vyšla ve spolupráci Dirtnap / Sabotage / Taken By Surprise records.  S novou nahrávkou vsadili ještě více na melodičnost a sborovou rozdováděnost, která se zaryje hluboko pod kůži. Hrdý člen portlandského trojlístku Red Dons The EstrangedAutistic Youth zavítá do Brna na jediné vystoupení široko daleko!

Rakouská parta Catholic Guilt funguje jako stroj času, který nás vrátí na počátek 80. let, kdy světem  vládl jedovatý a úderný hardcore/punk. Členové BØREDØM se opět hlásí o slovo, tentokrát s další svojí kapelou. Catholic Guilt mají ve své diskografii kromě dema a  split LP s INU, také zbrusu nový singl Futile Attempts.

Celý večer odstartují slovenští Rübänïskö svým „primitiv hc/punkem“. Dáša Fon Flaša se po týdnu vrací do Vegalité, tentokrát s celým svým teamem.

Související

Back to top button