Cz/SkNovinky

Pomníčkem za existencí opavských Cocaine Party je videosingl Runaway

Bylo to emotivní loučení, jen co je pravda. Taky jsme se byli na závěrečných koncertech v Praze, Brně i Opavě podívat. Cocaine Party to po deseti letech zabalili a jako poslední jde za rakví videoklip k singlu Runaway.

Finalní koncert proběhl 24. března v domácím prostředí, v opavském klubu Jam a právě nový videoklip Runaway mapuje posledních pět štací Cocaine Party. Divočina na pódiu, hektolitry chlastu, nekonečné kolony na dálnicích a nějaká ta zlomenina. Prakticky všechno, o čem kdy tahle kapela byla, nacpáno do čtyř minut. Budete nám chybět!

[youtube id=“srNut4lZa0M“ width=“620″ height=“360″]

Danny

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Související

Back to top button