Novinky

Po Green Day atakují muzikálovou Broadway i Rancid – APRÍL

Po American Idiot se chystá další punkový muzikál, tentokrát se newyorskou Broadway chystají dobýt Rancid. Na rok 2015 plánují premiéru muzikálu …And Out Come The Wolves, odkazujícího na jejich přelomovou desku z roku 1995.

Příběh se točí kolem horkého kalifornského léta, během kterého se dostane do milostného trojúhelníku problémový kluk ze střední třídy (Time Bomb) se svým nejlepším kamarádem (Old Friend) a krásnou spolužačkou.

„Ano, otevřel jsem staré rány a tou dívkou má být myšlena Brody. Je to moje Alenka v říši divů s čírem (Alice in Mohawkland, pozn. překl.),“ říká Tim Armstrong.

Dějem by nás měla provázet dvojice skinheadských vypravěčů, které do scénáře dopsal Lars Frederiksen, a úvod by měla obstarat báseň Basketball Diaries od Jima Carrolla, která dala albu název.

Podle serveru Camel Toe Lipstick by muzikál měla hostit scéna Gershwin Theatre a součástí pódiové show by měl být i skutečný policejní transportér s vodním dělem. Soundtrack mají tvořit hlavně songy z třetí řadové desky Rancid, doplněné o písničky od NOFX a GBH.

Uvidíme, jestli se po premiéře vyhoupne Tim i Lars žebříčkem nejbohatších pankáčů zas o pár příček výš.

[youtube id=“DhKHAopx7D0″ width=“620″ height=“360″]

Danny

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Související

Back to top button