Pozvánky

Pleasure Leftists, post punk členů 9 Shocks Terror, míří do Brna

Kevin Jaworski a Steve Peffer, oba členové legendárních clevelandských hardcorových 9 Shocks Terror, přišli s nápadem rozjet novou kapelu ovlivněnou duchem 70tkovým anglickým postpunkem. S příchodem zpěvačky Halley Morris, té pravé fanynky new wave, se plány staly skutečností a vzniku kapely Pleasure Leftists již nic nebránilo. A my tak máme 13. května v brněnském Vegalité možnost přivítat dalšího člena  do rodiny nové vlny postpunk kapel a do svých žil v pustit nezkrotnou dávku mrazivé temné hudby, kde výrazná basa jde v ruku ruce s nápaditou rozcáklou kytarou.

[youtube id=“F3Ew2uTgdqU“ width=“620″ height=“360″]

Hlavní slovo v této partě má osobitý a zároveň mrazivě omamný dívčí vokál, který navozuje na tradici kolegyň z kapel Terrible Feelings, Masshysteri či La Fraction s decentním odérem Edith Piaf. Za svojí existenci stihla tato čtverka vydat pár singlů  a dvě desky, kdy ta nejnovější vyšla tradičně na Deranged records (domov pro Fucked Up, Terrible Feelings, White Lung,..). Před 11 lety Nine Shocks Terror uhranuli Brno, přijďme se přesvědčit, zda-li se to Pleasure Leftists podaří také.

Svoji koncertní premiéru si tento večer odehrají brněnští Same River Twice, od kterých můžeme očekávat apokalyptický hardcore psaný na sametovém notovém papíře. Rychlým prolustrováním zjistíme, že se můžeme těšit  na nový materiál od starých harcovníků, kteří prošli nebo stále prochází spolky Nagaika, Terrariot nebo Brünner Todesmarsch.

Související

Back to top button