Pozvánky

Písecký melodic-hardcore Unravel se vrací. Zatím na jeden zářijový koncert

Slavnosti Piva, které se v Písku konají o prvním zářijovém víkendu, získaly nečekaný zlatý hřeb. Ve dvoře historického měšťanského domu U Slona totiž v sobotu 3. 9. vystoupí čtveřice skvělých hardcorových kapel. A jednou z nich jsou i domácí milovníci emocemi napěchovaného melodického hardcoru, nadějní Unravel, kteří svou původní aktivitu ukončili v roce 2018.

Kromě Unravel zahrají na dvoře historického objektu ještě Hopes, Boost a Dead Stone. Písek tak rozvibruje kombinace několika hardcorových forem, od vysoce nakažlivého energetického hardcoru v podání Hopes, přes melodické Unravel, až po neúnávně hlukové klíny zatloukající Boost. Od ostatních shows ale koncert U Slona odlišuje právě účast Unravel, kapely, která se před pár lety těšila na jihočeské scéně obrovské oblibě, a jejíž fragmenty můžeme dnes najít například v další kometě moderního jihočeského hardcore punku – kapele Marked As An Enemy.

Slavnosti piva, který nebudou jenom o chlastu, a historický dům U Slona znovu překypující energií. K tomu výtvarné umění všude kolem. U toho chcete být.

FB UDÁLOST

Související

Back to top button