Pozvánky

Petrovický Parkfest se rozrůstá o páteční večer a láká na headlinery z Německa

Roky utíkají rychleji, než bychom si všichni přáli. Ale pozitivní je na tom, že co rok, to Parkfest. Letos už to bude po osmé. Další pivka, další štěstí, další radosti a zranění. Další noví kamarádi, další hudba a další nedělní kocovina. Ale tohle všechno přece na tom Parkfestu milujeme, ne? Právě tímhle textem lákají pořadatelé na další ročník Parkfestu, který proběhne 12. a 13. srpna v Petrovicích u Sedlčan.

A nezůstávají zdaleka jen u něj. Dalším a ještě větším důvodem, proč na Parkfest vyrazit, je dvojice headlinerů z Německa, který se v sobotu večer na pódiu v zámeckém parku objeví. První, Hippie Trim, patří mezi zástupce hardcore punkového žánru a vlajkonoše tvrdší části muziky na Parkfestu. Druzí. Seidewalk Surfers, zase přivezou čistokrevný energií nabitý punkrock.

Parkfest se také letos poprvé rozrůstá o páteční večer. Doposud neoficiální páteční předkalba je nyní oficiálním bodem festivalého programu a nabídne čtveřici akustických setů s punkovou příchutí. Oznámeni už jsou na úvodní festivaloví večer Hippie Chippies, OiOiPiratoi a Beach Bum.

V hlavní festivalový den, sobotu, bude program, jak už je na Parkfestu zvykem, rozdělený na venkovní pódium a sklepní, alternativnější stage. Kromě již zmíněných zahraničních návštěv se v Petrovicích určitě objeví Glad For Today, Themayrevolution nebo Dead Stone. Další spousta jmen ale ještě čeká na oznámení, tak sledujte oficiální událost na Facebooku a dělejte velký červený křížek v kalendáři.

Back to top button