CDRecenze

Perkele – Perkele Forever

Švédská Oi jednička Perkele má natočenou novou desku a co bych to byl za recenzeta, kdybych se na ní nepodíval pořádně z obou stran. Pokud nebudeme počítat MCD, které vyšlo před dvěma roky, tak nová deska s názvem Perkele Forever je pátá řadová deska.

Pokud čekáte nějakou změnu a předchozí nahrávky téhle tříčlenné partičky vás nikdy neoslovily, tak ani nečtěte dál. U Perkele se nic podstatného nezměnilo. Jestli to je dobře, vám nepovím. Já vím jen to, že takhle to skvěle funguje a pokud bych byl managerem nebo producentem, tak bych nic neměnil. Všechny songy jsou anglicky zpívané a refrény jsou jako vždy dost triviální a tedy každý si je bude moct s kapelou hned pro druhém poslechu zpívat. Se mnou to nebylo jinak… Podle mě je celý úspěch Perkele v té jejich jednoduchosti… Všechny songy mají ohromnou sílu a člověk by hledal opravdu jen málo chyb a nepovedených písniček. Dle mého kluci udělali výbornou desku, která bude mít úspěch. Ono na první poslech vás to nijak moc nezaujme, ale už na ten druhej poslech si budete podupávat nohou a pokud jste opravdu labilní, tak si budete jako já pozpěvovat cestou do práce.

Jelikož jsme dostali jen kód na stažení mp3, tak vám ani nepovím, jak je parádní obal a nebo kolik je v CD fotek, jestli jsou tam nějaké texty atd atd… No nedá se nic dělat. Holt doba jde dopředu a za chvíli bude všechno úplně jinak. Každopádně z nové desky mám velkou radost. To, co jsem očekával, bylo splněno a možná i něco navrch. Vy ji ještě nemáte ? ? ? ? :-)

Hurvy

Amaterský "hudební publicista", kterému to už skoro deset roků prochází... ;-)
Back to top button