NovinkyZahraniční

OFF! ruší turné, Keith Morris se zotavuje z diabetického kóma

Nemilá událost potkala minulý měsíc Keitha Morrise, zpěváka jihokalifornské all star kapely OFF! Hudebník, známý z působení v Black Flag nebo Circle Jerks, se v současnosti zotavuje z diabetického kóma, které prodělal po návratu z koncertu v Austrálii.

Jsem diabetik a vynechal jsem oběd. Vrátili jsme se a já se sešel s přítelkyní. Měli jsme v plánu dělat to, co dospělí dělají – zdřímnout si a jít se někam najíst,“ popisuje Morris v rozhovoru pro Rolling Stone okolnosti návratu z Austrálie, kde s kapelou vystupovali na Big Day Out festivalu.

Měl jsem se nejdřív najíst, no, ale dělali jsme, co jsme dělali, a já omdlel. Jak jsem omdlel, tak jsem ztratil vědomí a upadl do diabetického kóma. Cítím se teď jako tričko, které bylo tři dny v sušicce,“ říká frontman OFF!, kteří museli zrušit turné po západním pobřeží USA.

Doufejme, že se dá Morris brzy dohromady a nasbírá potřebné síly pro reunion Black Flag, kde se sešel s Chuckem Dukowskim, Dezem Cadenou, Billem Stevensonem a Stephenem Egertonem (The Descendents).

Michaela Klocová

„Šéfová“. V Kids and Heroes od roku 2009.

Související

Back to top button