NovinkyZahraniční

Ochutnejte před pražským koncertem ukázku z debutu ToyGuitar

Koncem ledna vydá u Fat Wreck Chords svůj dlouhohrající debut kalifornská kapela ToyGuitar. Tu založil v roce 2013 frontman One Man Army a kytarista Swingin‘ Utters Jack Dalrymple. Sestavu doplnil jeho spoluhráč Miles Peck, basák Re-Volts Paul Oxborrow, za bicí se posadila Rosie Gonce, a tahle čtveřice má na svém kontě zatím čtyři songy z EP u Adeline Record.

Nyní si můžete poslechnout první ukázku z chystané desky In This Mess. Písnička se jmenuje Human Hyenas, nové album bude otevírat a pustit si ji můžete pod článkem. 1. března představí na strahovské Sedmičce své novinky jak ToyGuitar, tak i Swingin‘ Utters. Jejich poslední deska Fistfull Of Hollow byla několikrát zmíněna v našem redakčním hodnocení nejlepších desek za rok 2014.

Danny

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Související

Back to top button