Novinky

O Casey, Pennywise, I Am Pentagon či Aerodrome Festivalu v K&H Radio Show

Plzeň je královna vesnic. Pedro a Dejf jsou její pohůnci noci. Další díl svérazného podcastu ze světa hudby, subkultur a neokoukané kultury je tady.

Čeká vás pořádná dávka novinek, pár rychlo recenzí, první díl miniseriálu o letních hudebních festivalech a volný styl tentokrát v hodně „hospodským stylu“ o vydavatelství a muzice jako smyslu života či business plánu.

Seznam nových desek je tentokrát pořádně nadupaný. Zmínění zaslouží nové nahrávky I Am PentagonPennywise, No Fun At All, Forever Came Calling, Preoccupations, Gost či Casey. 

Dojde i na veletrh Svět knihy, který v průběhu května přivítá velikána světové alternativní autorské tvorby Alejandra Jodorowskyho. A pokud se nemůžete dočkat léta…. víme proč. Miniseriál o letošních festivalech otevře Aerodrome Festival. Plkání uzavře neřízená debata na téma vydávání hudebních nosičů u nás.

G.Zs

Jsem přímý potomek Ježíše Krista z paralelního vesmíru, ve kterým je Ježíš záporák, který vymyslel punk už 200 let před Kristem, a ve kterým není Chuck Norris mužem, ale pastelkou, která obsáhne celé barevné spektrum. Ale nikdo ji nepoužívá. Kde členové kapely ABBA jsou ve skutečnosti tajný drogový kartel a kde Jirka Kára je ministr financí Spolkové republiky SS Division.

Související

Back to top button