NovinkyZahraniční

Novinky z tábora Anti-Flag: Deska i návrat do České republiky

Druhá polovina ledna nám ze strany americké punk rockové kultovní záležitosti Anti-Flag přináší spoustu nového. Kromě uplynulého koncertu v pražské Roxy Anti-Flag vydávají novou desku a potvrzují, že se do České republiky za pár měsíců znovu vrátí, jako jeden z headlinerů letošního ročníku Mighty Sounds.

Tři dekády na pódiích, třináct vydaných desek a konec v nedohlednu. Taková je v úvodu roku 2020 bilance stálice světového punk rocku – Anti-Flag. Kapela do nové dekády vstupuje s třináctou deskou nesoucí název 20/20 Vision. Nahrávka vyšla v pátek 17. 1. 2020 a kapela s vydáním alba přidala na svůj youtube kanál také playthrough celé desky. Video najdete níže.

Den po pražském koncertu kapely, kde Anti Flag svoji 20/20 Vizi představili, dostává domácí publikum další dárek – kapela, která Českou republiku pravidelně navštěvuje, se vrátí možná ještě dříve, než mnozí čekali. Známá čtveřice zahraje na letošním ročníku festivalu Mighty Sounds na letišti v Táboře. Přidává se tak do line-upu ke kapelám jako Social Distortion, Agnostic Front či Counterparts.

[youtube id=“wTrmKOzsNzQ“ width=“620″ height=“360″]

Související

Back to top button