NovinkyZahraniční

Nové klipy, nová deska, evropské tour, výstava. Tohle všechno jsou Idles

UK punks Idles solí do ran víc a víc. Video k písni Great je nejnovější skladbou, která předznamenává jejich nadcházející LP Joy as an Act of Resistance, které bude na svobodu a k vašim uším propuštěno 31. srpna u Partisan Records. Celkem už čtvrtá řadovka. Stíháte? Žádnej strach, my jo.

Chlapci už dříve přesvědčili, že jejich vztah k umění výtvarnému či architektuře je více než kladný. Vždyť jejich debut se jmenuje Brutalism, stejně jako urbanistický směr formující se převážně v druhé polovině minulého století. Nyní skupina oznámila pop-art výstavu v galerii HM Electrics v Londýně, přičemž veškeré výtěžky z prodeje všech děl budou věnovány na smysluplné účely. Dobro si dnes bere do huby kdekdo.

Podívejte se na videa GreatSamaritan, která vyšla v průběhu 14 dnů, a do budoucna věřte, že Idles žijou. Přesvědčit se můžete i 13. 11. v pražském Futuru, kde jim budou předskakovat jejich britští souputníci JOHN.

[youtube id=“3CzNOD7ukMA“ width=“620″ height=“360″] [youtube id=“si2pZRifgIo“ width=“620″ height=“360″]

G.Zs

Jsem přímý potomek Ježíše Krista z paralelního vesmíru, ve kterým je Ježíš záporák, který vymyslel punk už 200 let před Kristem, a ve kterým není Chuck Norris mužem, ale pastelkou, která obsáhne celé barevné spektrum. Ale nikdo ji nepoužívá. Kde členové kapely ABBA jsou ve skutečnosti tajný drogový kartel a kde Jirka Kára je ministr financí Spolkové republiky SS Division.

Související

Back to top button