NovinkyZahraniční

NOFX a Frank Turner se sešli na albu vzájemných coververzí

Za doby celosvětové pandemie vzniká spoustu jedinečných i prazvláštních uměleckých realizací. My vám dnes nabízíme čerstvý videoklip ke coveru legendární písně Bob od neméně legendární punk kapely NOFX. 


Na triko si předělávku vzal neméně populární kotlíkář s punkovým nádechem Frank Turner. Pokud vám protagonisté ve videu k zmíněnému coveru někoho připomínají, věřte tomu, že se jedná o kompletní sestavu veteránů z NOFX.

[youtube id=“3AK30C0J9D0″ width=“620″ height=“360″]

Odlehčený videoklip je ochutnávkou a lákadlem k desce NOFX / Frank Turner – West Coast vs. Wessex, která je plná vzájemných předělávek. Vyjde jak jinak než u Fat Wreck Chords na konci července.

Zde je tracklist:

1. Substitute
2. Worse Things Happen at Sea
3. Thatcher Fucked the Kids
4. Ballad of Me and My Friends
5. Glory Hallelujah
6. Scavenger Type
7. Bob
8. Eat the Meek
9. Perfect Government
10. Falling in Love

Pokud jste článek dočetli až sem, dobře jste udělali. Fat Mike a jeho kumpáni Frankovi nezůstávají nic dlužni a vrací úder jejich verzí písně Thatcher Fucked the Kids.

[youtube id=“sZHl6PSN1SA“ width=“620″ height=“360″]

G.Zs

Jsem přímý potomek Ježíše Krista z paralelního vesmíru, ve kterým je Ježíš záporák, který vymyslel punk už 200 let před Kristem, a ve kterým není Chuck Norris mužem, ale pastelkou, která obsáhne celé barevné spektrum. Ale nikdo ji nepoužívá. Kde členové kapely ABBA jsou ve skutečnosti tajný drogový kartel a kde Jirka Kára je ministr financí Spolkové republiky SS Division.

Související

Back to top button