Pozvánky

Nežfaleš a Houba vyráží na společné jarní turné

Když se domluví Nežfaleš a Houba, stálice naší punkrockové scény, že spolu stráví jaro na klubových pódiích, dají se očekávat slušné večírky ztracených existencí. Kolem obou kapel je navíc v posledních měsících pořádně živo a nějaké to překvapení samozřejmě chystají i na tohle tour.

Pražští Nežfaleš za sebou mají loňské oslavy 20 let a velmi povedený rok, kdy kromě hromady koncertů stihli vydat i kompilační narozeninové album „Dvě desítky let,“ které obsahuje dříve nevydané singly a taky tři novinky, z nichž minimálně dvě mezi příznivci velmi zarezonovaly. K té druhé kapela navíc právě uveřejnila nové video.

V podobném duchu pak letos navazuje i služebně starší Houba, která aktuálně vydává kompilaci „Svět sám pro sebe,“ kterou tvoří také songy nikdy dříve nezapsané do vinylových drážek a několik novinek, včetně stejnojmenného singlu. Tento nový počin bude kapela samozřejmě na jarním turné křtít a řádně zapíjet.

Několik z 8 plánovaných koncertů doplní hosté, ať už se jedná třeba o punkrockové kapely Louty, Budweis Drunken Bastards či Garage Rattlesnakes nebo o písničkáře Tom 77. Obě kapely si pak pro turné připravily limitovanou kolekci nových triček, která vychází z vizuálu turné a k prodeji bude zatím exkluzivně pouze na jeho koncertech.

NEŽFALEŠ + HOUBA TOUR 2023:
17. 2. Radomyšl u Strakonic, sokolovna
18. 2. Pardubice, Ponorka
10. 3. Teplice, Knak
11. 3. České Budějovice, Fabrika
24. 3. Opava, Art
25. 3. Martin, Včelín music bar (SK)
14. 4. Plzeň, Divadlo pod Lampou
15. 4. Mělník, Stará Mydlárna

Související

Back to top button