NovinkyZahraniční

Německé legendy Die Toten Hosen vydají v květnu novou desku

Düsseldorfská punková legenda Die Toten Hosen vydává 5. května novou řadovou desku s pořadovým číslem 14 a názvem Laune Der Natur. Venku je singl Unter Den Wolken včetně videoklipu. Součástí deluxe edice alba je i pokračování kultovního cover alba Learning English, tentokrát pojmenovaného Learning English: Lesson 2. Těšte se na songy od Cock Sparrer, The Ruts, The Adicts nebo The Rezillos, hrané vždy s hostujícími původními interprety. Nechybí Jello Biafra, Cheetah Chrome nebo Bob Geldof.

Die Toten Hosen jsou právě uprostřed svého Magical Mystery Tour po bytech a garážích. Ještě někdo tvrdí, že tohle není punk?

[youtube id=“PwzDFFH3CMk“ width=“620″ height=“360″]

Danny

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Související

Back to top button